Zaznacz stronę

Producent maszyn do wentylacji

Budujemy maszyny do produkcji okrągłych kanałów wentylacyjnych, maszyny do automatycznego zakładania uszczelki i maszyny do składania kolan.

Nasza oferta

Podstawą naszej oferty jest budowa maszyn do produkcji okrągłych kanałów wentylacyjnych, maszyny do automatycznego zakładania uszczelki i maszyny do składania kolan. Gwarancją najwyższej jakości naszych produktów są najnowsze technologie i komponenty użyte przy ich budowie. Zapewniamy pełne wsparcie techniczne, pomoc przy uruchomieniu maszyn, linii produkcyjnych, szkolenia oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Nasza wiedza i doświadczenie są w tym wąskim temacie unikatowe, ponieważ zdobyte przy projektowaniu i produkcji tych maszyn. Ponadto zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją maszyn, urządzeń oraz narzędzi według indywidualnych projektów lub na specjalne zamówienie i według specyfikacji klienta. Nie mamy ograniczeń co do kompleksowości projektu ? ogromne doświadczenie konstrukcyjne pozwala nam na projektowanie od małych narzędzi do linii produkcyjnych.

SPIRALCO TUBE FORMER TYP N

Model maszyny z odcinaniem rury nożem krążkowym.

SPIRAL GASKET SP-1

Maszyna do formowania profili i zakładania uszczelki EPDM na okrągłych kształtkach wentylacyjnych.

FITTING FORMER

Maszyna do formowania profili i zakładania uszczelki EPDM na okrągłych kształtkach wentylacyjnych..

AUTOSEAM ZL-600

Maszyna do wzdłużnego zgrzewania blach oraz rur wykonanych ze stali ocynkowanej lub nierdzewnej.

Polski producent maszyn do wentylacji

Zadzwoń

 +48 692 47 56 58 

Napisz do nas

info@ttmsys.pl

Siedziba

ul.  Antoniego Chwałkowskiego 12
32-700 Bochnia